Egy 12. és egy 21. helyezés a serdülő Top 24 bajnokságról

Fehér Leó és Kiss Dániel képviselte egyesületünket a 2017 évi országos serdülő top 24 bajnokságon. 

A csoportban Leó 2 győzelemmel és 3 vereséggel a 4. helyet szerezte meg, így a 9-16 helyezésekért folytathatta a küzdelmeket, Dani pedig a csoportban nem tudott mérkőzést nyerni, így a 17-24 helyezésekért játszott a továbbiakban.

Leó 4 győzelem mellett 3 vereséggel zárta a versenyt, ami a 12. helyezést eredményezte számára. Szép győzelmeket gyűjtött be és a mutatott játék is rendben volt, de ha az utolsó mérkőzésén, Bedő Norberttel szemben is győzni tud, akkor a 9. helyen végez. Erre pedig minden esély megvolt, mivel Leónak több meccslabdája is volt, de sajnos végül egyiket sem tudta kihasználni, de a 12. hely is nagyon szép eredmény.

Dani 3 győzelemmel és 4 vereséggel zárt, amivel a 21. helyet szerezte meg. Több meccsen is volt még esélye győzelemre, így lehet némi hiányérzetünk, de összességében a 21. hely is a papírformánál jobb szereplésnek mondható.