Újra NB I-es a Turris

A 2020/2021-es szezonban az NB I. nyugati csoportjában indul a Turris SE első csapata. Az előző bajnokságban jól szerepelt csapatunk az NB II-ben, aminek köszönhetően egy osztállyal feljebb kerültünk.
Egyesületünkhöz új játékos is csatlakozik, Dohnál Gábor, aki tavaly Hévízen játszott. A többi játékos marad a Turrisban (Daru Zsolt, Bonczidai László, Fehér Leó és Fehér Ákos).

Második csapatunk továbbra is az NB III-ban indul. Csoportunkban a következő idényben 13 csapat fog szerepelni. Az összetétel változatlan marad, a három utánpótlás korú játékos mellett (Tóth Nóra, Fehér Hugo, Kiss Máté) három felnőtt fog még játszani (Kiss Péter, Farkas Miklós, Kiss László).

Harmadik csapatunk a megyei bajnokságban fog játszani, ahol az előző idényben is jól szerepeltek. A megszokott gárdához (Dr. Fülöp József, Stummer Gábor, Nagy Tamás, Szabó László) csatlakozik Fekete Katalin, aki már a kicsiknél is edzősködik.